Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны в ближайший рабочий день.
Замовляла очі для іграшок, сподобалось, що розміри на пакетиках підписані🫶 єдине, що трохи довга відправка, але мені було не критично. Буду замовляти ще))
желательно перезванивать перед отправкой
Швидко відправили! Надійно запаковано!
Замовляла очі для іграшок, сподобалось, що розміри на пакетиках підписані🫶 єдине, що трохи довга відправка, але мені було не критично. Буду замовляти ще))